Zoznam farností v rámci projektu Fara.Sk

 
Zoznam farností, ktorých webové stránky sú prevádzkované v rámci projektu Fara.Sk.

Domáce farnosti

Abrahám

Badín

Bánov

Bánovce nad Bebravou

Banská Belá

Banská Bystrica (gréckokatolíci)

Banská Bystrica - Belveder

Banská Bystrica - Fončorda

Banská Bystrica - mesto

Banská Bystrica - Podlavice

Banská Bystrica - Sásová

Bardejov - Vinbarg (gréckokatolíci)

Beckov

Belá nad Cirochou

Benus

Bernolákovo

Bijacovce

Blatné

Bojnice

Bolešov

Boldog

Borovce

Borský Jur

Borský Mikuláš

Bošáca

Bratislava - Devín

Bratislava - Devínska Nová Ves

Bratislava - Dlhé diely

Bratislava - Dóm sv. Martina

Bratislava - Dúbravka

Bratislava - Karlova Ves

Bratislava - Kramáre

Bratislava - Kráľovnej rodiny

Bratislava - Lamač

Bratislava - Mesto (gréckokatolíci)

Bratislava - Petržalka (gréckokatolíci)

Bratislava - Podhradie

Bratislava - Podunajské Biskupice

Bratislava - Ružinov

Bratislava - Rača

Bratislava - Sedembolestnej Panny Márie

Bratislava - Sv. Alžbety (Modrý kostol)

Bratislava - Sv. Rodiny

Brehy

Breznička

Brezno

Brezno (gréckokatolíci)

Brusno

Bruty

Budča

Bytča

Bzovík

Cabaj-Čápor

Cífer

Čadca

Čadca - Kýčerka

Čachtice

Čajkov

Čaka

Čataj

Čebovce

Čekovce

Čelovce

Čerhov

Čerín

Čermany

Černová

Červeník

Červený Kameň

Čierny Balog

Dechtice

Detva

Detvianska Huta

Divín

Dobšiná

Dohňany

Dolná Maríková

Dolná Streda

Dolný Badín

Dolný Ohaj

Dolný Hričov

Doľany

Domaniza

Drietoma

Dudince

Dulovce

Dunajská Lužná

Dvorianky

Elášovce

Gajary

Galanta

Gáň

Gbely

Gelnica

Grinava

Hajnačka

Haligovce

Handlova

Hliník nad Hronom

Hlohovec

Hnúšta

Hontianske Nemce

Hontianske Trsťany

Horné Zelenice

Hrabušice

Hrádok

Hriňová

Humenné (gréckokatolíci) - Dubník

Chorvátsky Grob

Chtelnica

Chynorany

Ilava

Ivanka pri Nitre

Jablonica

Jaklovce

Jarabina (gréckokatolíci)

Jasenica

Jaslovské Bohunice

Jelšovce

Kláštor pod Znievom

Kojšov (gréckokatolíci)

Kokava nad Rimavicou

Kokošovce

Komárno

Komjatice

Konská

Korňa

Kostolná

Košice - Dóm (farnosť sv. Alžbety)

Košice - Nad Jazerom

Košice - Šaca

Košeca

Kotešová

Krakovany

Kremnica

Krompachy

Krupina

Kyjov (gréckokatolíci)

Kysucké Nové Mesto

Kysucký Lieskovec

Kvačany

Ladice

Ladce

Láb

Lednické Rovne

Lehnice

Leopoldov

Levice

Levoča (gréckokatolíci)

Lieskovec

Lietava

Liptovský Mikuláš (gréckokatolíci)

Litava

Liptovské Matiašovce

Liptovské Revúce

Liptovské Sliače

Liptovský Hrádok

Liptovský Mikuláš

Lovčica - Trubín

Lozorno

Lučenec

Ludrová

Lutiše

Lysá pod Makytou

Malacky

Maňa

Martin

Martin - Sever

Margecany

Málinec (gréckokatolíci)

Medzibrod

Milošová

Mníšek nad Hnilcom

Modra

Modranka

Modrý Kameň

Močenok

Moravany nad Váhom

Mošovce

Mužla

Myjava

Naháč

Nedožery - Brezany

Nemecká

Nemšová

Nitra - Dražovce

Nitra - Horné mesto

Nitra - Klokočina

Nitra - Zobor

Nitrianska Streda

Nitrianske Pravno

Nižná

Nižný Svidník - Záhradná (gréckokatolíci)

Nová Baňa

Nováky

Nové Zámky

Obišovce

Ochodnica

Okoličné

Omšenie

Opatovská Nová Ves

Oponice

Oravská Jasenica

Oravská Lesná

Oravská Polhora

Orlov (gréckokatolíci)

Osuské

Oščadnica

Papín

Papradno

Partizánske - mesto

Pastúchov

Petrovce

Pezinok

Piešťany - farnosť sv. Štefana

Piešťany - farnosť sv. Cyrila a Metoda

Plavecký Peter

Podhorie

Podskalie

Pohorelá

Polomka

Poltár

Poprad - Veľká

Poproč

Považany

Považská Bystrica

Považská Teplá

Prešov - Kráľovnej pokoja

Prešov - Sekčov

Prešov - Sekčov (gréckokatolíci)

Prešov - Solivar

Prievaly

Prievidza - Zapotocky

Prochot

Pruské

Pucov

Púchov

Rabčice

Radava

Radôstka

Revúca

Rimavská Sobota

Rožňava

Rudník

Rudno nad Hronom

Ružbachy

Ružomberok

Rykynčice

Santovka

Sebechleby

Sečovce (gréckokatolíci)

Sedlice

Selce

Senec

Senohrad

Sereď

Skačany

Skalica

Sklené Teplice

Slatina nad Bebravou

Slovenská Ves

Smolenice

Smolník

Snina (gréckokatolíci)

Sokolej

Spišská Belá

Spišská Nová Ves (gréckokatolíci)

Spišská Nová Ves

Stakčín (gréckokatolíci)

Stará Turá

Staré

Stožok

Studienka

Stupava

Suchá nad Parnou

Sučany

Svätý Jur

Svidník (gréckokatolíci)

Svit

Svrčinovec

Šamorín

Šaľa

Šaľa-Veča

Šarišské Jastrabie (gréckokatolíci)

Šávoľ

Šenkvice

Šimonovany

Šintava

Široké

Šoporňa

Špačince

Štefultov

Štiavnik

Štvrtok na Ostrove

Štúrovo

Šumiac (gréckokatolíci)

Šúrovce

Švošov

Tekovské Lužany

Telgárt (gréckokatolíci)

Teplička nad Váhom

Terasa

Terany

Terchová

Terňa

Tesárske Mlyňany

Tichý Potok

Topoľčany

Topoľčany - sv. Gorazda

Topoľčianky

Travnica

Trenčianska Teplá

Trenčianske Biskupice

Trenčianske Teplice

Trenčín (gréckokatolíci)

Trenčín - mesto

Trenčín - Orechové

Trnava

Trnava (gréckokatolíci)

Trnava - Prednádražie

Trnava - Tulipán

Trnava pri Laborci (gréckokatolíci)

Trnavá Hora

Trnové

Trnovec nad Váhom

Tŕnie

Turany

Turčianske Teplice

Turčiansky Peter

Turzovka

Úbrež

Uľanka

Varín

Veľká Paka

Veľké Chyndice

Veľké Kostoľany

Veľké Lovce

Veľké Ozorovce

Veľké Rovné

Veľký Biel

Veľký Krtíš

Vidiná

Viničné

Višňové

Vištuk

Víťaz

Voderady

Vranov nad Topľou - Čemerné

Vranov nad Topľou - Na vŕšku

Vrbov

Vrbové

Vrútky

Výčapy - Opatovce

Vysoká nad Kysucou

Záhorská Bystrica

Zakamenné

Závadka

Zázrivá

Zbudské Dlhé

Zeleneč

Zemplínska Teplica (gréckokatolíci)

Zemplínsky Branč

Zlaté Moravce

Zliechov

Zohor

Zubák

Zuberec

Zvolen (gréckokatolíci)

Zvolen - mesto

Zvolen - Sekier

Zvolen - západ

Žabokreky nad Nitrou

Žarnovica

Žákovce (gréckokatolíci)

Žemberovce

Ždiar

Žiar nad Hronom

Žilina

Žilina - Hájik

Žilina - Solinky

Žilina - Závodie

Žirany

Ordinariát OS a OZ SR

Katedrála Ordinariátu OS a OZ SR

Väzenský vikariát ordinariátu OS a OZ SR

Vojenská farnosť Martin - Podháj

Nitra - Protilietadlová raketová brigáda

Vojenská farnosť Zvolen - Podborová

Zahraničné farnosti

Praha

Južnoukrajinsk (Ukrajina)

Pervomajsk (Ukrajina)

Iné

Pastoračná starostlivosť o nepočujúcich